TÜRKİYEDE YEREL VE YABANCI TÜM FİRMALARIN
BULUŞTUĞU PLATFORM
TEKLİF AL

İnstagram / Reklamları

İnstagram / Reklamları


EGL Medya Instagram Reklamcılığı Hakkında

 

Instagram Reklamcılığı hizmetimizle, doğru hedef ve doğru kitleyi bulmanıza, pazarlama stratejisi ve iş hedeflerinize hızlıca ulaşmak için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

 

Instagram Dünyada en yoğun kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. İşletmeler ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak ve müşterileriyle hızlı etkileşim kurmak için Instagram Reklamlarını daha çok tercih etmektedir.

 

Instagram'da reklam vermek için farkındalık oluşturmak, dönüşümleri artırmak, uygulamaları tanıtmak, yüklemelerini artırmak ve Instagram reklamlarıyla daha fazlasını yapmak isteyen şirketler için çokça tercih edilmektedir.

 

EGL Medya uzmanları olarak, doğru hedef ve doğru kitleye ulaşmak, doğru mesajı ilettiğinizden ve iş hedeflerinize emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olmak için Instagram Reklamlarını profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz, işinizi ekibimize bırakın.

 

EGL Medya ile Instagram Reklamlarının Avantajları;

 

Bizler en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'da müşterilerinize hızlıca ulaşırız. Instagram'ın hedefleme seçeneklerini kullanarak reklamlarınızı hedeflenen kullanıcılara etkili bir şekilde yayınlarız.

 

Instagram’da Reklamcılık hizmetimiz size şu konularda yardımcı olabilir:

 

Web Sitenize Tıklamaları arttırmak

Kitle ve Marka Bilinirliliği

Sürekli Artan Geri Dönüşümler

ve

Hızlı Satış   


EGL Medya ailesi olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz bizimle iletişimde olun ve işinizi büyütün.

 

Teşekkürler, EGL Medya Uzmanları

Hizmetler

WhatsApp Destek