TÜRKİYEDE YEREL VE YABANCI TÜM FİRMALARIN
BULUŞTUĞU PLATFORM
TEKLİF AL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Dijital dünyanın hayatımızın her alanında önemli bir yer kapladığı ve günümüzde tüm kuruluşların bu alanda varlıklarını hissettirmesi büyük arz önem taşımaktadır. Medya ve İnternet dünyasında görünürlük ve trafik ihtiyaçlarınızı uygun şekilde karşılamak, doğru hedef kitleye ulaşmak ve sadık kullanıcıları çekmek için gerçekleştireceğiniz tüm Başarılı uygulamalarda EGL MEDYA Ailesi olarak her zaman yanınızdayız.
 
Genç ve dinamik ekibimizle, Reklam ve dijital dönüşümün her adımını yakından izleyerek siz ve şirketiniz için en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi ve yeni reklamcılık trendlerini yakından takip ediyoruz, stratejilerimizi bu eğilime dayandırarak belirliyoruz ve özelleştirilmiş çözümlerimizle çevrimiçi reklamcılıkta en uygun adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.
 
Tam Dijital hizmet ajansı yapısını benimseyerek ve profesyonel dijital medya planlama hizmetlerimizle, tanım filmi, reklam çekimleri, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, özel yazılım ve SEO desteği, bağlamsal içerik pazarlama, anahtar kelimele çalışması ve programcılığa kadar diğer tüm yaratıcı uygulamalarda sonuna yanınızdayız.
 
İnternet üzerindeki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi artırmak ve etkileşiminizi çoğaltmak için deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla 7/24 destek ve yönetim hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Dijital olarak sosyal medya planlama yönetimi, Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarındaki uygulamalar için gidilecek en iyi adres EGL Medya.

 
Planlama aşamasından uygulamaya kadar, doğru stratejiyi, doğru hedef kitleyi ve doğru çalışma kriterlerini yürüttüğümüz uygulamalarımızda her adımı birlikte atıyoruz. Tüm sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.
 
Dijital dünyada ihtiyacınız olan reklam ve yaratıcı projelerde bizimle doğru adımları atın.

WhatsApp Destek