TÜRKİYEDE YEREL VE YABANCI TÜM FİRMALARIN
BULUŞTUĞU PLATFORM
TEKLİF AL

Kurumsal Web Tasarım

EGL Medya siz değerli müşterilerimiz için profesyonel Kurumsal web tasarım hizmeti vermektedir. Günümüzün vazgeçilmezi teknoloji çağında son teknolojiye ayak uydurmak ve müşteri potansiyelinizi sürekli arttırarak iş yapmak istiyorsanız olmazsa olmazlardan kurumsal web tasarım hizmeti almanız gerekmektedir. Kurumsal kimlik haline gelmekle beraber ileriye yönelik reklam çalışmaları vb çalışmalar yapmak isterseniz ilk ihtiyacınız profesyonel web sitesi olacaktır.

SEO uyumlu ve responsive tasarım ile hem mobil tablet kullanıcısına hitap eder hem de arama motorları üzerinden anahtar kelimeleriniz ile arandığınızda ilk sıralara gelebilirsiniz.

Kurumsal web tasarım hizmeti için hazır tema veya özel yazılım tercih edebilirsiniz. Hazır tema wordpress, joomla vb. ile hazır alt yapılarıyla hazırlanmış olan temalardır. Özel yazılım ise size özel hazırlanmış admin paneli ve sitenin ön yüzünde size ait hazırlanan tema ve size özel hazırlanan yazılımı diğer hiç bir yerde göremezsiniz. 

Neden EGL Medya?

  • 100% Müşteri memnuniyeti.
  • Mobil ve tablete uyumlu siteler.
  • Seo alt yapısı.
Sınırsız revize hakkı. 


Kurumsal Web tasarım hizmeti almak istiyorum, Nasıl başlamalıyım ?

Kurumsal web tasarım hizmetinden faydalanmak için 0212 706 18 40 telefon numarasını arayarak yada 0537 271 11 59 numaradan WhatSapp üzerinden veya info@eglmedya.com ile iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi 09.00 - 19:00 çalışma saatleri içerisinde iletişime geçebilir veya aklınıza takılan soru veya sorunlar için 7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişimde olabilirsiniz. 

Kişisel veya şirket sitenizi hangi sektör ve biraz şirketinizde neler yaptığınızı tanıtan bilgileri verdikten sonra iletişim bilgileriniz vs temin edilir ve size özel ön çalışma yapılıp onayınıza sunulur. Onayınızdan sonra hemen sitenin hazırlanma aşamasına başlanır ve 3 iş günü içerisinde teslimi yapılır. Daha sonrasında eğer ilk domain ve hosting hizmetiniz ise birebirde ofisinize teknik ekibimiz gelir kurumsal mailleriniz açılıp kurulumları yapılır. Eğer EGL Medyadan hizmet alıyorsanız sadece web tasarımı yapıp bırak ile kalmazsınız sürekli teknolojik üzerine güncellemelerde bulunup ücretsiz danışmanlıkta alabilirsiniz.

EGL Medya ailesi olarak siz değerli müşterilerimize reklam ve yazılım üzerine profesyonel hizmetler vermekteyiz.

WhatsApp Destek