TÜRKİYEDE YEREL VE YABANCI TÜM FİRMALARIN
BULUŞTUĞU PLATFORM
TEKLİF AL

İçerik Pazarlama

Neden İçerik Pazarlama?

Çünkü içerik kraldır. Okuyucularınızın kalbinden vuran çekici ve değerli içeriği işleyerek müşterilerinize güven sağlarsınız. Araştırmalar, hedef kitlenize ne kadar fazla özgün ve kaliteli içerik üretirseniz, sizden daha fazla satın alma olasılığını arttırmış olursunuz. İçerik pazarlamacılığına yatırım yapmanız için size birkaç neden daha sayabilirim;

Düzenli ve kaliteli içerik üreten web siteleri 10 kat daha fazla trafik almaktadır.
İçerik pazarlama, giden pazarlamaya göre % 60 daha düşük maliyetlidir
İçerik pazarlama, dış pazarlamaya göre, 4 kat daha fazla önünüzde yol açar.
İçerik pazarlamacıları, benimsemeyenlerin sayısı kadar 5 kat fazla trafik çeker.
İçerik pazarlaması, (e-posta) pazarlamanızı ve (sosyal medya) pazarlama stratejinizi geliştirir.

İçerik pazarlaması, geleneksel reklamcılık biçimlerinden daha ucuz ve daha etkilidir. Ayrıca dönüşümleri dikkatle etkilediği kanıtlanmıştır. İçerik pazarlama hizmetlerimiz, sonuçları çekecek ve tüm çevrimiçi pazarlama varlığınızı artıracak dahası, özgün içerik üretmenize yardımcı olacaktır.

Neden EGL Medya ?

Ajansımız, içerik pazarlama kampanyalarından daha fazlasını yönetebilir ve işinizi büyütmenizde içerik pazarlama çalışmalarınızı hızlandırmanıza yardımcı olmak için mental çözümler sunarız. Örneğin içeriğinize trafik çekmek için reklam hizmetleri sunuyoruz, ayrıca içeriğinizi kitlenize dağıtmak için sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamcılığıda sunmaktayız. Çevrimiçi pazarlama stratejinizin her bileşeninde sizlere yardımcı olmak için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Teşekkürler, EGL Medya ailesi

EGL Medya ailesi olarak siz değerli müşterilerimize reklam ve yazılım üzerine profesyonel hizmetler vermekteyiz.

WhatsApp Destek