TÜRKİYEDE YEREL VE YABANCI TÜM FİRMALARIN
BULUŞTUĞU PLATFORM
TEKLİF AL

Google Adwords Reklamcılığı


AdWords arama motoru reklamcılığı, şirketinizin veya web sitenizin çeşitli yöntemler ile Google’da reklam vererek daha fazla görünürlük ve daha fazla müşteri elde etmesini sağlayan etkili ve uygun fiyatlı bir çevrimiçi pazarlama stratejisidir. 


 Reklamı önceden ödenen, Google Reklamları ile sıralaması yalnızca arama algoritması tarafından belirlenen organik arama sonuçlarına göre hareket eden ve arasında ayrım yaparak şirketlerin hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlayan güncel bir platformdur.


  Google’da reklam çıkmaya karar verdiğinizde, seçtiğiniz anahtar kelimeleriniz arama sorgusuna uygunsa arama sonuçlarının üstünde, yanında veya altında gösterilir ve (reklam) etiketi adı altında yayına alınır.


  Google’daki reklamlar başlangıçta ücretsizdir, çıkılan reklamın sağladığı tıklamalar ile reklamınız faturalandırılır ve tıklama başına fiyatlandırma, bütçenize ve web sitenizin arama sorgusuna ne kadar uygun olup olmadığına bağlıdır. 


 Google, Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan arama motoru olduğundan, buradaki arama motoru reklamları en kârlı ve en başarılı olanlar arasındadır. 


Neden EGL Medya?

Bizler EGL Medya ailesi olarak, başlangıçta belirlediğiniz bütçeye ve web sitenizin içeriğine göre en uygun Google AdWords kampanyasını oluşturur ve müşterilerinize sunarız.

 

Web sitenize dayanarak en önemli anahtar kelimeleriniz analiz edilir ve reklamlarınız hızlı bir şekilde oluşturulup yayına alınır.

 

EGL Medya, uzun yıllara dayanan deneyimimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz, böylece arama ağı reklamcılığı ile potansiyel müşterilerinize en hızlı ve uygun biçimde hedeflenmiş kampanyalar ile ulaşabilirsiniz. 

 

Bizler ile Google AdWords’teki kampanyalara yalnızca birkaç adımda yatırım yapabilirsiniz. 

 Web sitenize dayanarak en önemli anahtar kelimeleriniz tespit edilir ve reklamlarınız gün içinde oluşturulur. 

 

EGL Medya uzman ekibi olarak, belirlediğiniz bütçeye ve web sitenizin sayfalarına göre en etkili bir biçimde Google AdWords reklam kampanyaları hakkında dilediğiniz zaman bizlerden destek alabilirsiniz.

 

 Böylece Google arama motoru reklamcılığı ile potansiyel müşterilerinize en etkili bir biçimde ulaşmış olursunuz.

 

Teşekkürler, EGL Medya ailesi.EGL Medya ailesi olarak siz değerli müşterilerimize reklam ve yazılım üzerine profesyonel hizmetler vermekteyiz.

WhatsApp Destek